Vi er optoteam

Optoteam tilbyr erfarne optikere med linsekompetanse til butikker og klinikker over hele landet. Vi er 100% spesialisert og holder en høy faglig standard. 

Vårt Team

Thanh Tran

Daglig leder

thanh@optoteam.no+47 95 23 97 78
Erik Olsson Sjöberg

Country manager Sverige  

erik@optoteam.no+46 70 46 45 120
Benedikte Steffensen

Administrasjonsansvarlig

benedikte@optoteam.no+47 40 48 17 46
Andreas Ringkjøb

Regionsansvarlig på Vestlandet

andreas@optoteam.no+47 99 61 77 62
Tonje Birgitte Sæther

Regionsansvarlig Trøndelag & Nord-Norge

tonje@optoteam.no+47 92 08 69 60
Monica Thomsen Lie

Regionansvarlig Østfold & Vestfold

monica@optoteam.no+47 97 18 49 95

Ta kontakt

Kontakt oss

Er du en optiker som ønsker å jobbe med oss, eller er du du en bedrift som trenger optiker?

Navn:
E-post:
Beskjed:
Takk for din henvendelse, vi kontakter deg omgående.
Oops! En feil har oppstått, vennligst prøv igjen.